THE ART OF ROCK – zmiana terminu wydarzenia.

Informacje o wydarzeniu

• -

Z UWAGI NA OBECNĄ SYTUACJE EPIDEMIOLOGICZNĄ ZDECYDOWALIŚMY SIĘ ZMIENIĆ TERMIN WYDARZENIA. O SZCZEGÓŁACH BĘDZIEMY INFORMOWALI W NAJBLIŻSZYM CZASIE.

WYSTAWA BĘDZIE DOSTEPNA DO OGLĄDANIA JUŻ W TYM TYGODNIU.

Projekt artystyczny THE ART OF ROCK II ma na celu skupić artystów dla których połączenie fotografii i dźwięku może reprezentować niewyrażone stany emocjonalne, niezbadane miejsca i ludzi.

To, co jest spoiwem niezależnych, autorskich prac to poszukiwania odpowiedzi na sposób określenia siebie i widzenia otaczającego świata, a przede wszystkim ulotności czasu.

Zrozumienie przemijania przy fotograficznej nieprzemijalności dało fotografii siłę dokumentu, natomiast świadomość artystyczna twórcy stworzyła z fotografii sztukę z kreacją podstawowego atrybutu czyli obrazu, który w połączeniu z ulotnością dźwięku, muzyki wykonywanej na żywo pozwala wykreować nowe widzenie otaczającej nas rzeczywistości z wykorzystaniem ujęć momentalnych.

Projekt powstał z inicjatywy Witolda Rajczaka, artysty grafika, fotografa i muzyka rockowego w zespole VernissagE , obecnie dyrektora Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli, z którego zaproszeni zostali absolwenci i uczniowie, by zaprezentować prace fotograficzne i prezentacje multimedialne na wystawie i podczas koncertu VernissagE – THE ART OF ROCK II

The Art:
Katarzyna Borkowska