Wydarzenia i zajęcia ODWOŁANE!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii Łaski Dom Kultury będzie tymczasowo zamknięty do odwołania.

Zachęcamy Państwa do kontaktu mailowego : kontakt@laskidomkultury.com.pl

lub telefonicznego: 43 675 37 13 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00)

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

Zgodnie z decyzją Dyrektora ŁDK, w związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego, odwołujemy wszystkie imprezy, spektakle i koncerty oraz zajęcia️, które zostały zaplanowane na marzec w Łaskim Domu Kultury.

Będziemy informowali Was na bieżąco o rozwoju sytuacji.