28. Finał WOŚP w ŁDK

• 12.01.2020

• ul. Narutowicza 11 | Łask

• Sala Widowiskowa ŁDK

Rozpoczynamy przygotowania do 28. Finału WOŚP w Łaskim Domu Kultury!

Lista Wolontariuszy “z puszką w terenie” jest już zamknięta. Udział w zbiórce wezmą udział jedynie wolontariusze, którzy w wyznaczonym czasie dopełnili wszelkich formalności.

Brakło miejsca dla Ciebie jako wolontariusza w terenie? Nic straconego! Pomóż nam w przygotowaniu finału! Każda pomoc się przyda.

Wszystkie niezbędne informacje do rejestracji wolontariuszy i organizacji Finału WOŚP znajdziecie w pok. 44 ŁDK | (43) 675 37 13 lub mailowo: r.stasiak@laskidomkultury.com.pl

W programie 28. Finału WOŚP nie może zabraknąć występów artystycznych dzieci, młodzieży i dorosłych z ŁDK oraz zaproszonych Gości. A ponad to aukcje na rzecz WOŚP, loterie fantowe i wiele więcej!

Chcesz pomóc nam w tym wielkim i ważnym wydarzeniu? Przyjdź do nas! Wspólnie możemy więcej!

Chcesz podarować coś na aukcję WOŚP? Daj znać, na pewno się zgłosimy!