Wystawa grupy plastycznej “Malagowo”

Wystawa pracowni plastycznej “Malagowo”, której wernisaż zaplanowano na 24 czerwca jest podsumowaniem 5 lat działalności.

Wśród zaprezentowanych prac młodych artystów będzie można zobaczyć głównie te powstałe w ciągu ostatniego roku. Nie zabraknie również kilku perełek z poprzednich sezonów, które też niewątpliwie zasłużyły na uwagę.

Kreatywność i wyobraźnia to bezcenne dary, które posiada każde dziecko bez wyjątku. Wystarczy odrobina motywacji, aby młody człowiek sam odkrywał twórczy świat sztuki. Przekonajcie się o tym sami zaglądając na wernisaż.

Niektórzy z młodych artystów uczęszczają na warsztaty od samego początku, co niezwykle uszczęśliwia prowadzącą – Agę Świstek zwaną przez wszystkich Malagą.

“Malagowo” podzielone jest na trzy grupy a same zajęcia dopasowane są do potrzeb, oczekiwań i wieku uczestników.

“Staram się zarazić dzieciaki i młodzież pasją do plastyki, z czasem sztuki przez wielkie S. Nie skupiam się na robieniu z nich “wielkich artystów”, ponieważ na razie są małymi . Chcę aby moi podopieczni nie bali się eksperymentować, poszukiwać, nie starali się “ładnie” malować, tylko malować, rysować po swojemu, tworzyć swój własny plastyczny świat korzystając z nieograniczonej wyobraźni no i moich podpowiedzi, rzecz jasna.”

Aga “Malaga” Świstek

Wystawa będzie niejako podsumowaniem tych poszukiwań.

Nie należy zapominać również, że dzieciaki widzą więcej! Dlatego gorącą zachęcamy do wzięcia udziału w tym barwnym wydarzeniu. Dajcie szansę młodym artystom.