Warsztat o słowach i godności

Informacje o wydarzeniu

• 22.09.2021

• -

• ul. Narutowicza 11

• Łaski Dom Kultury

• -

Zapraszamy słuchaczy Łaskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na warsztat o słowach i godności w Łasku, 22 września 2021 roku o godzinie 10:00, który odbędzie się w Łaski Dom Kultury przy ul. Narutowicza 11.

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 436753713 | 609930820 lub w siedzibie ŁDK.

Warsztat jest organizowany w ramach projektu „Język wobec starości – szacunek w praktyce” realizowanego przez Stowarzyszenie Forum 4 Czerwca z dotacji Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy pochodzącej z Funduszy EOG. W Łasku partnerem projektu jest Łaski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Celem warsztatu jest zdobycie umiejętności świadomego reagowania na dziadurzenie kierowanego do osób starszych i do osób w ich otoczeniu, poznanie negatywnych konsekwencji dziadurzenia oraz świadomego używania niedyskryminującego języka, w jakim mówią o osobach starszych w ich otoczeniu.

Grafika przedstawia informacje dla uczestników warsztatów