Wakacje w Łaskim Dom Kultury

Wakacje już za parę chwilek! Przygotowaliśmy kilka propozycji spędzenia czasu wolnego właśnie z Domem Kultury. Jak zawsze u nas – na rzetelnie i na wesoło!

Na początek propozycja warsztatów filmowych.

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy młodych filmowców! Naszym celem jest stworzenie filmu o Łasku metodą animacji poklatkowej. Zaczynamy zajęcia 27 czerwca o godz. 11:00. Zapisy i szczegóły pod nr tel. 505056559

Letnie szaleństwa w ogrodzie Łaskiego Domu Kultury.

Gry, zabawy, animacje – to i wiele więcej w każdą lipcową środę od godz. 10:00 do 14:00. Zapisy pod nr tel. 436753713

Półkolonie z robotyki – udostępniamy przestrzeń dla ciekawych aktywności.

Półkolonie dla dzieci z robotyką, zajęciami sportowymi w stylu szpiegowskim i innymi atrakcjami! TERMIN: 4-8 lipca GODZINY: 8.30-16.30

ZAPISY I SZCZEGÓŁY: 600380780 lub https://twojrobot.pl/kursy/polkolonie/

Przy zapisach do 27 czerwca można otrzymać rabat! Dodatkowo przy zapisie 2 dzieci każde otrzymuje zniżkę 50zł! Niezapomniana zabawa gwarantowana! Półkolonie trwają 5 dni w godzinach 8:30-16:30, w tym:

• codziennie warsztaty z robotyki
  • graficzne
  • minecraft
  • sportowe
  • kreatywne LEGO i filmowe
  • codziennie obiad oraz słodka przekąska
  • dyplomy na zakończenie półkolonii
  • grupy 12-14 osobowe (dla dzieci 5-8 lat i 9-14 lat)
  • przeszkolona kadra instruktorów