Uruchamiamy Strefę Zajęć ŁDK

Pracujemy nad ofertą na sezon kulturalny 2022/2023. Uruchomiliśmy już możliwość zapisów do pracowni artystycznych ŁDK.

Sierpień to dla nas miesiąc wytężonej pracy. Zależy nam żebyście mogli przed rozpoczęciem roku szkolnego zaplanować sobie dodatkowe aktywności. Strefa Zajęć ŁDK jest już aktywna. Koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą!

Obrazek przedstawia dzieci trzymające się za ręce, które łączą się na środku.
Łaski Dom Kultury – Tworzymy więzi!

Strefa Zajęć już dostępna – kolejne pracownie będziemy dodawali w najbliższym czasie.

Nie zabraknie w naszej ofercie zajęć tanecznych, wokalnych, a także plastycznych. Dokładamy wszelkich starań w ramach budowania interdyscyplinarnej oferty Domu Kultury. O kolejnych aktualizacjach będziemy informowali na bieżąco. Aktualną ofertę znajdziecie w odnośniku poniżej.