Uruchomiliśmy Strefę Zajęć

Udało się. Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie procesu rekrutacji i zapisów na zajęcia w Łaskim Domu Kultury – sezon kulturalny 20/21.

Cały czas bacznie obserwujemy rozwój sytuacji związanej z pandemią COVID-19. W przypadku jakichkolwiek zmian w programie zajęć i działalności ŁDK będziecie informowani na bieżąco.

Dlatego właśnie wszystkie pracownie, które zadeklarowały gotowość do rozpoczęcia działalności z początkiem nowego sezonu kulturalnego, będą musiały dostosować się do zaostrzonego reżimu sanitarnego.

Bez obaw. Będziemy czuwać nad Waszym bezpieczeństwem.

Pracownie rozpoczną swoją działalność od września (niektóre pracownie zaczną od października 2020 – szczegóły na strefazajec.pl):

• Łaskie Tango
  • Instrumenty Dęte – nauka gry
  • Zespół Tańca Współczesnego WENA
  • Pracownia rękodzieła Kreatywny Zakątek
  • Pracownia plastyczna KOLEC
  • Pracownia plastyczna MALAGOWO
  • Dziecięcy zespół tańca ELFIKI

Jak się zapisać?

Wystarczy wejść na www.strefazajec.pl – wybrać lokalizację: Łask, wybrać organizatora: Łaski Dom Kultury i już!

Proces zapisu/rekrutacji jet bardzo intuicyjny. Nowi użytkownicy muszą założyć swoje konto na platformie strefazajec.pl. Rodzic lub opiekun najpierw zakłada swoje konto, a następnie tworzy profil swojego dziecka. Wymagane jest podanie takich danych jak adres email i numer telefonu (nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy tych danych żadnym firmom trzecim). Wybieramy następnie zajęcia, na które chcemy się zapisać, dokonujemy płatności za pomocą platformy PAYU. Gotowe!

Jeżeli nie ma aktualnie wolnych miejsc na zajęcia – można zapisać się na listę rezerwową.

Zapisywaliście się już na zajęcia w poprzednim sezonie? Dobrze, wystarczy teraz się zalogować na konto rodzica / opiekuna i wybrać odpowiednie zajęcia / warsztaty.

Osoby pełnoletnie zakładają swoje konto (pomijamy krok tworzenia profilu dziecka).

WAŻNE – z uwagi na sytuację związaną z pandemią COVID-19 i nowym sposobem przeprowadzania zajęć WSZYSCY ZAPISUJEMY SIĘ OD NOWA. Jeżeli chodziliście już do nas na zajęcia i chcecie kontynuować współpracę, należy zapisać się na sezon 20/21, tak jak podczas pierwszej rekrutacji.

KLIKNIJ W PRZYCISK PONIŻEJ I PRZEJDŹ DO STREFY ZAJĘĆ:

Przed dokonaniem zapisu na zajęcia bezwzględnie prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem zajęć, który od tego sezonu będzie formą umowy między Wami a Łaskim Domem Kultury.

Macie pytania? Jesteśmy w kontakcie.

Piszcie do nas na Messengerze lub na Instagramie. Postaramy się odpowiadać na bieżąco.

Tel. stacjonarny do ŁDK: tel. 43 675 37 13 (od 8:00 do 15:00 od pn. do pt.)

Tel. komórkowy do osoby kontaktowej w sprawie strefy zajęć: +48 609 930 820

email: biletyna@laskidomkultury.com.pl