Stand-Up Mieszko Minkiewicz

• ul. Narutowicza 11

• Łaski Dom Kultury

• kupbilecik

Premiera nowego programu – „Lajcik”

Mieszko Minkiewicz – stand-uper polonista, majster słowa. Na koncie pięć programów. Występował w Comedy Central, prowadzi też podcast popkulturalny „Ogólnie polecam”. Bezpośredni, serdeczny i nie idzie z żartami na łatwiznę, przez co jego występy to gwarancja świetnej zabawy i dobrze spędzonego czasu.

Mieszko robił w życiu wiele, żeby tylko nie pracować. Głównie wymyślał żarty. Z czasem to stało się pracą. Sam się załatwił. 13 lat na scenie, występy w Polsce i za granicą, miliony wyświetleń na youtubie, a on tylko chciał w grę w spokoju pograć.

Mieszko to nie jeden z tych, co biegają po scenie. On w ogóle nie biega. Raczej patrzy z dystansem. Jak dostrzeże coś absurdalnego, to wyśmieje. Siebie też wyśmiewa, w pierwszej kolejności. Ale humor Mieszka to nie tylko beka z codzienności.

Znajdziecie i jakiś bardziej zaangażowany tekst przemycony tu i tam. Bo największą ambicją Mieszka jest kogoś poruszyć, samemu jak najmniej się ruszając.

Przygotujcie się również na support-niespodziankę.