Wystartował WOŚP w Łaskim Domu Kultury

29. Finał WOŚP tuż-tuż. Rozpoczynamy rejestrację wolontariuszy Łaskiego Domu Kultury.

Jak co roku ŁDK angażuje wszystkie siły w przygotowania do Finału WOŚP. Gramy od lat z Orkiestrą i grać będziemy.

Obecna sytuacja związana z pandemią COVID-19 skutecznie podcina skrzydła na płaszczyźnie wszystkich, znanych nam aktywności. Niemniej jednak nie poddajemy się i jak tylko możliwe – działamy!

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Nieprzekraczalny termin kompletnej rejestracji: 20 listopada 2020.

Logo 29. Finału WOŚP

Startujemy z rejestracją wolontariuszy Łaskiego Domu Kultury!

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Jak mogę się zgłosić jako wolontariusz WOŚP?

To bardzo proste. Mamy przygotowane w ŁDK (ul. Narutowicza 11, Łask) ANKIETY WOLONTARIUSZY, odbierasz od nas taką ankietę, wypełniasz zgodnie z instrukcją na niej zawartą i gotowe. Piszcie i dzwońcie śmiało, odpowiemy na Wasze pytania.

No dobrze, a co z 29. Finałem WOŚP?

Fundacja Jurka Owsiaka zaplanowała finał na 10 stycznia 2021r. Jak będzie wyglądał sam finał, tego nie jesteśmy w stanie na ten moment sprecyzować. Obserwujemy cały czas rozwój sytuacji epidemiologicznej w kraju i w regionie. O ważnych decyzjach będziemy Was informowali na bieżąco. Wiele wskazówek i zaleceń możecie znaleźć na stronie internetowej fundacji WOŚP.

Na ten moment na pewno przygotowujemy się do zarejestrowania i uruchomienia naszej bazy wolontariuszy. Czy Finał będzie wyglądał jak co roku w budynku ŁDK? Tego nie wiemy.