Pol’and’Rock Festival 2018-2021

Marcin Dybalski – autor wystaw fotograficznych poświęconych polskiemu woodstockowi, koncertom, a także Kolumnie – zarówno dawnej jak i współczesnej.

Marcin ponadto ma na koncie wystawę poświęconą nadbałtyckim stolicom. Swoje prace regularnie prezentuje w Łaskim Domu Kultury i Bibliotece Miejskiej w Łasku oraz w Widzewskim Domu Kultury 502 w Łodzi. Członek zespołów muzycznych, a także twórca gadżetów regionalnych (magnesy, kalendarze, torby itp.) ze szczególnym uwzględnieniem Kolumny. Aktualnie przygotowuje w duecie z Pawłem Orlewskim płytę akustyczną z autorskimi kompozycjami oraz wystawę fotograficzną poświęconą Łaskowi.

Wystawa czynna do końca kwietnia 2022 | Galeria z Fortepianem Łaskiego Domu Kultury

Autor wystawy Pol’and’Rock 2018-2021 zdobył wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne (19:26) – Łódź 2020 r.

Poniżej kilka linków dla zainteresowanych szerzej fotografią i aktywnością Marcina Dybalskiego: