Oferta programowa Łaskiego Domu Kultury 2021/2022

Zapis streamu, w którym opowiadamy o naszych pracowniach | link https://bit.ly/37vnKoP

Oto co przygotowaliśmy w ofercie programowej na nadchodzący sezon kulturalny 2021/2022. Pracownie artystyczne ŁDK są już gotowe do rozpoczęcia działalności.

W naszej propozycji edukacji artystycznej i kulturalnej w Łaskim Domu Kultury nie mogło zabraknąć różnorodności. Jesteśmy przekonani, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Ponadto nieustannie pracujemy nad poszerzaniem dostępności i jakości zajęć. Wszystko to z myślą o Was. W tym sezonie wprowadzamy sporo nowości. W ten sposób chcemy jeszcze wyraźniej zaznaczyć interdyscyplinarność naszej oferty.

Zapisy do pracowni odbywają się w całości poprzez system Strefa Zajęć ŁDK.

Kliknij poniżej, aby wejść do STREFY ZAJĘĆ ⬇⬇⬇⬇

Jak będzie wyglądała oferta programowa od września 2021 w ŁDK’u?

Pracownie taneczne:

• Wena – taniec współczesny
  • Elfiki – dziecięcy zespół taneczny
  • Grupa Łaskie Tango
  • Kurs Tańca (taniec użytkowy)

Pracownie plastyczne:

• Pracownia plastyczna KOLEC
  • MALAGOWO

Pracownie teatralne:

• Teatr FOCUS

Pracownie muzyczne / wokalne:

• Grupa wokalna Spółka z o.o.
  • Nauka gry na instrumentach dętych

Inne pracownie:

• Nauka kodowania i programowania dla dzieci i młodzież (Dzieciaki Kodują)
  • Sekcja szachowa
  • Modelarnia KMLiK ŁDK

Oferta programowa jest nieustannie przez nas rozwijana i dopasowywana do Waszych oczekiwań.

Q&A

• Jak mogę zapisać dziecko na zajęcia?

Przechodzimy na stronę internetową Strefy Zajęć (najwygodniej poprzez stronę internetową ŁDK). Jeżeli posiadamy konto w systemie Strefy Zajęć – wybieramy z oferty interesujące nas zajęcia i zapisujemy nowego uczestnika. Jeżeli nie posiadamy konta – najpierw tworzymy profil rodzica, a następnie profil dziecka, które chcemy zapisać na zajęcia. Konfiguracji konta dokonujemy tylko raz. Dzięki temu otrzymują Państwo komplet informacji na temat płatności (nadpłaty lub zaległości), dziennik zajęć z bieżącymi informacjami na temat programu zajęć oraz kompletny harmonogram, aż do końca sezonu kulturalnego. Zapytania dotyczące kwestii technicznych Strefy Zajęć (zapisu na zajęcia, płatności, rezygnacji) – Joanna Juźwin tel.: 609 930 820.

• Chcę zrezygnować z zajęć. Jak mogę to zrobić?

Wypisać z zajęć konkretnego uczestnika może jedynie administrator Strefy Zajęć. W tym celu należy napisać krótkiego maila na adres: biletyna@laskidomkultury.com.pl – w treści krótko poinformować o podjętej decyzji. Zajmiemy się takim zgłoszeniem najszybciej jak to możliwe. Uwaga – wypisanie z zajęć w żadnej sposób nie anuluje np. zaległości w płatnościach. Celowe i długotrwałe unikanie uregulowania należności (o której mowa w umowie) może skutkować rozpoczęciem postępowania w oparciu o odpowiednie organy państwowe.

• Czy muszę podpisywać i dokładnie zapoznawać się z umową (regulaminem) zajęć w ŁDK?

Tak. Umowa obowiązuje obie strony. My prowadzimy zajęcia, zapewniamy niezbędne do tego celu narzędzia, zapewniamy miejsce i instruktora. Państwo zobowiązujecie się w zajęciach uczestniczyć i terminowo regulować opłaty. Umowa to umowa – traktujemy sprawę bardzo poważnie.

• Jak mogę dowiedzieć się więcej na temat konkretnej pracowni?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego – 436753713 lub 609930820. Chętnie opowiemy ze szczegółami na temat wskazanej pracowni. A jeżeli potrzebujecie porozmawiać na żywo – zapraszamy na pyszną kawę do nas na Narutowicza 11 🙂

• Zajęcia nie odbyły się z winy instruktora – co teraz?

Sytuacje losowe zdarzają się każdemu. Jesteśmy w takiej sytuacji zobligowani do odpracowania zajęć. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.