ŁDK Gra w Kadrze – ZMIANA TERMINU

Uwaga, “Łaski Dom Kultury gra w kadrze”!

“Łaski Dom Kultury gra w kadrze” to pierwsze spotkanie z cyklu kinowo-koncertowego, w ramach którego planujemy projekcje filmów fabularnych związanych z muzyką, dokumentów, musicali itd. Wydarzenie jest współorganizowane przez KINOINO.

W ramach piątkowego seansu pokażemy dokument “SKANDAL. EWENEMENT MOLESTY” opowieść o jednym z najsłynniejszych i najważniejszych składów polskiego hip-hopu, czyli warszawskiej Molesty Dodatkową atrakcją będzie koncert, który odbędzie się przed pokazem! Wystąpi nowy, lokalny skład, 82 DYSTRYKT MAŁY VIZUALISTYCZNY.

Jeżeli chcecie więcej poczytać na temat filmu odsyłamy was do FILMWEB

82 DYSTRYKT MAŁY VIZUALISTYCZNY.

Mały, czyli Marcin Adamkiewicz. Mieszkaniec Kolumny, aktywny w jej kulturalnym życiu. Przyjaciel Łaskiego Domu Kultury. Człowiek pełen kultury hip-hop. Mogliście go usłyszeć przy okazji wydarzeń takich jak RAP TERAPIA, Jarmark Łaski i wiele więcej. Tym razem postara się wprowadzić publiczność w adekwatny nastrój, aby jeszcze lepiej móc odebrać film o legendarnej grupie Molesta.

Małego znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/marcin.adamkiewicz.169

82 Dystrykt