Łaskie Granie – edycja wiosenna

• ul. Narutowicza 11 | 98-100 Łask

• Łaski Dom Kultury

• -

BA.ŁA.GRA, czyli Baza Łaskich Graczy ma zaszczyt zaprosić Was na wiosenne Łaskie Granie. Startujemy w sobotę 27 kwietnia od godz. 10:00 w Łaskim Domu Kultury przy ul. Narutowicza 11.

BA.ŁA.GRA to grupa entuzjastów gier wszelakich. Przy stole łączymy ludzi w każdym wieku: nastolatków, rodziny z dziećmi, a także zapaleńców w wieku średnim. Kolekcja bałagrowiczów przystosowana jest do szerokiego grona graczy – tytuły rodzinne, ekonomiczne, fabularne oraz strategiczne. Tutaj zagrasz w Nemesis i w Dobble. BA.ŁA.GRA rozpoczęła działalność ponad 2 lata temu, korzystając z prywatnych zbiorów. W miarę rozwoju naszego działania, dzięki współpracy z ŁDK powiększyliśmy kolekcję oraz zorganizowaliśmy kilka edycji Łaskiego Grania – wydarzenia z planszówkami w roli głównej.

Gramy bez prądu, czyli harmonogram wydarzenia:

• 10:00 – „rozgrzewka” i wprowadzenie do gier
  • 11:00 – malowanie figurek / wstęp 10zł /
  • 11:00 – zabawy plenerowe na ogrodzie ŁDK / wstęp wolny /
  • 12:00 – turniej Wyprawa do El Dorado / wstęp wolny /
  • 14:00 – turniej Teraformacja Marsa / wpisowe 20zł, zapisy: balagra@laskidomkultury.com.pl /
  • 16:00 – sesja RPG z mistrzem gry / wstęp wolny /

Zajrzyjcie koniecznie na fanpage BAŁAGRACZY – https://www.facebook.com/balagra.lask