Kulturalny Łask na Facebooku

Kulturalny Łask to jedna z wielu internetowych aktywności ŁDKu, która pojawiła się w okresie pandemicznym.

O popularności grup na facebooku chyba specjalnie nie trzeba się rozpisywać. Każdy użytkownik portalu Pana Zuckerberga na pewno spotkał się przynajmniej z jedną, a co najmniej do jednej należy (lub należał). Grupy facebookowe to taki odpowiednik internetowego forum. Można powiedzieć, że potencjał i możliwości oferowane przez grupy facebookowe są obecnie najlepsze na rynku “sposobów komunikacji”. Do rozwoju naszej grupy zainspirował nas artykuł na portalu wniedoczasie.pl

Kulturalny Łask to przestrzeń do wspólnych rozmów, wymiany myśli i idei ze świata szeroko rozumianej kultury. Staramy się, aby współtworzyć naszą wspólną przestrzeń razem z internautami.

Dzielimy się ciekawostkami, prowokujemy dyskusję. Bądźmy w kontakcie – zwłaszcza w tych dziwnych czasach.

Wymiana zdań i myśli tworzy przestrzeń do rozwoju, ale i tworzy określone potrzeby. Jedną z takich potrzeb (jakie określiliśmy sobie jako Dom Kultury) jest kontakt z naszymi gośćmi, uczestnikami zajęć, odbiorcami, bywalcami, sympatykami i krytykami. Grupa Kulturalny Łask będzie naszą platformą do spotkania. Oczywiście wolelibyśmy spotykać się z Wami “w realu”. No cóż, jest jak jest. Nie mamy wątpliwości, że budowana przez nas społeczność pozostanie z nami na długo i po prostu, zwyczaje będzie nam razem miło.

Bardzo często to nasi grupowicze dowiadują się jako pierwsi o tym, co planujemy, jakie wydarzenia odbędą się w najbliższym czasie. Na grupie chętnie organizujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Statystyki przedstawiające liczbę użytkowników grupy Kulturalny Łask
Grupa Kulturalny Łask rozwija się bardzo prężnie.

Nie zwlekaj i dołącz już teraz!

Więcej o aktywnościach ŁDK przeczytasz: