Islandia ’16

Islandia ’16 – czyli krok pierwszy w fotografii to wystawa autorstwa Rafała Stasiaka, pracownika ŁDK.

Rafał studiował Turystykę i Rekreację na WNG UŁ. Podróże i eksploracja nowych przestrzeni to jedno z jego wielu życiowych hobby. Skąd nazwa “krok pierwszy w fotografii”? Właśnie tam, w Krainie Lodu i Ognia zrodziła się wielka pasja do fotografowania.

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane smartfonem. Ponoć najlepszy aparat to ten, który akurat masz przy sobie.

Dziś Rafał w większości robi zdjęcia podczas wydarzeń organizowanych i współorganizowanych przez ŁDK. Aparat jest jego ulubionym narzędziem pracy. No i Lightroom (program do obróbki cyfrowej zdjęć).

• Wystawa czynna od 21.10.19 w Galerii Hol Łaskiego Domu Kultury

Zadanie zrealizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łaskiej, sfinansowano z środków Gminy Łask.

Szlak Laugavegur – fot. RS