instruktor: Maria Grabińska

Rebelia (Rebelia Light) to grupa teatralna dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z teatrem. Na zajęciach poznajemy teatr od podstaw. Uczymy się jak prawidłowo przeprowadzić rozgrzewkę teatralną. Poprawiamy swoją koordynację ciała i współpracę w grupie, które są niezbędnymi elementami aktora. Na zajęciach spotykamy się z różnymi rodzajami teatru. Młodzi aktorzy mogą spróbować swoich sił zarówno w pantomimie, teatrze ruchu, teatrze dramatycznym jak i w improwizacji. Łączymy nasze pomysły i wspólnie tworzymy niesamowity teatralny świat.

24 Paź 2018   19:00 - 20:00
   Historia de un Amor