ŁASKI DOM KULTURY ZAPRASZA NA

• PRACA NA DUŻYCH FORMATACH,
  • TYLKO ORGANICZNE ZDROWE BARWNIKI I MATERIAŁY
  • NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA DOTYKOWE

Cóż to jest ta poważnie brzmiąca sensoplastyka, zapytacie? Mhh. Jeśli popatrzymy z boku, to po prostu babranie, brudzenie się, ugniatanie, taplanie, czy nawet tarzanie się w mące, wodzie, płatkach, makaronach… i całej masie kulinarnych dodatków. Sensoplastyka pobudza „zapomniane” zmysły do intensywnego działania. Uruchamia dziecięcy wzrok, węch, dotyk , smak. Coś, czego nie odczują przez zimną, szklaną taflę komputerowego monitora.

I przypominam starą, ale jakże aktualną zasadę. Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko. Pozwólmy mu czasem na odrobinę sensoplastyki. I najlepsze – posprzątamy za Was! :)

Na zajęciach zapewnimy dziecku niezwykłe, kreatywne, doznania dotykowe.

Zapozna się z różnorodnością faktur, temperaturą, tym co mokre, lepkie  a czasem szorstkie.

Wprowadzimy dziecko w świat kolorów i zapachów.

ZABAWY SENSOPLASTYCZNE ROZWINĄ KREATYWNOŚĆ I SPRAWNOŚĆ MANUALNĄ TWOJEGO DZIECKA

ZAPISY: www.strefazajec.pl