Pracownia Choreograficzna

Grupa początkująca zbiera się w poniedziałki lub środy o godz. 17:30 na scenie.
Instruktor Marek Wróbel.

Ponadto:

- Kurs Salsy (solo i w parach) poniedziałki godz. 19.00 - 21.00,

- Tango Argentino,

- Swing Dances (Shag, Charleston, Balboa, Lindy Hop),

- Kursy dla grup zorganizowanych i lekcje indywidualne dla par.

Trochę o nas

Od wielu lat w Łaskim Domu Kultury prowadzone są przez choreografa, pana Marka Wróbla, kursy tańca towarzyskiego dla młodzieży i osób dorosłych, prowadzone według światowego programu tańca - World Dance Programm. Chętni mogą nauczyć się tańczyć takie tańce jak: samba, rock'n roll,jive, cha-cha-cha, house-rap, walc, tango, rumba, Quickstep, mambo, salsa i wiele innych. Kursy prowadzone są i dla tych, którzy dopiero zaczynają tańczyć (I stopień), jak i dla tych, którzy już pewne umiejętności taneczne posiadają (II stopień). Taniec towarzyski jest doskonałym wypoczynkiem po pracy i nauce, poprawia kondycję fizyczną, wpływa relaksująco i odprężająco na organizm, jest lekarstwem na stres i agresję, uwalnia od kompleksów, wzbogaca życie towarzyskie i sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów. I jeszcze najważniejsze - odmładza.

24 Paź 2018   19:00 - 20:00
   Historia de un Amor