... to kolorowe serce Łasku.

To miejsce, gdzie kiełkują artystyczne marzenia i wykluwają się dorodne pomysły. To wyspa odkrywania i szlifowania talentów, utkana z pociągnięć pędzla, lotności dźwięku, dynamiki ciała i statyczności słów. To przyjazny azyl na naukę, pracę i ćwiczenia przyprawiony obietnicą błogiej satysfakcji, sukcesu i dotknięcia życiowego celu. To prawdziwy, namacalny (nie wirtualny) relaks, uśmiech i integracja, zagubiona gdzieś w dzisiejszym cywilizacyjnym szumie. Łaski Dom Kultury to przestrzeń zarówno dla intensywnej burzy mózgów, jak i subtelnej, stonowanej refleksji. Być może ten Dom to czyjś najważniejszy świat. Otwarty dla wszystkich. I dla każdego z osobna.

24 Paź 2018   19:00 - 20:00
   Historia de un Amor