"O tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć". 26 maja 50 solistów i ponad 40 zespołów zmagało się w turnieju tanecznym pod czujnym okiem jurorów (Natalia Sobkiewicz, Piotr Bankowski i Dawid Mularczyk). I jak to w konkursie - jedni wyszli z tarczą, inni na tarczy... Poniżej prezentujemy listę tych, którzy najbardziej urzekli tanecznym wdziękiem:

Konkurs Tańca Solowego "Tylko zatańcz"

 

kategoria do 11 lat: 


I miejsce - Wiktoria Woszczak

II miejsce - Tola Sosnowska

III miejsce - Kacper Gąsiorowski

IV miejsce - Tymon Skoneczny

 

kategoria od 12-15 lat:

 

I miejsce - Wiktoria Piłat

II miejsce - Antonina Wróblewska

III miejsce - Małgorzata Miklaszewska

IV miejsce Martyna Świt

 

kategoria powyżej 16 lat:

 

I miejsce - Julita Serafińska

II miejsce - Piotr Chojnacki

III miejsce - Emilia Magdziak

 

Przegląd Zespołów Tanecznych

 

Taniec współczesny - kategoria 11 lat:

 

I miejsce - WENA III Łask

II miejsce - Kuźnia ART STATION - Skierniewice

III miejsce - Kuźnia II ART STATION - Skierniewice

 

Taniec nowoczesny - kategoria do 11 lat:

 

I miejsce - S'Crew Dreamers - Pabianice

II miejsce - S'Crew Fun Łask

III miejsce - Dynamic Beat I Pabianice

Wyróżnienie Kuźnia II ART STATION  - Skierniewice

 

Taniec współczesny - kategoria od 12-16 lat:

 

I miejsce - WENA II - Łask

II miejsce - AGAT V - Stryków

III miejsce - NSB ART STATION - Skierniewice

Wyróżnienie BigKayK - Piotrków Trybunalski

Wyróżnienie - Wena

 

Taniec nowoczesny - kategoria od 12-16 lat:

 

I miejsce- S'Crew Com - Pabianice

II miejsce - S'Crew Young - Pabianice

III miejsce - Dynamic Beat II - Pabianice


Łączona kategoria taneczna - powyżej 16 lat:

 

I miejsce - DOLLZ ART STATION - Skierniewice

II miejsce - DS RAZ - Pabianice

III miejsce - S'Crew Passion - Pabianice

 

 

 

 

 

Nadchodzące Wydarzenia

  25 Sty 2019   18:00 - 20:00
   W krainie magii i czarów - finisaż wystawy malarstwa Mariusza Gosławskiego
  26 Sty 2019   11:00 - 18:00
   Winter Workshop Express vol. 8
  29 Sty 2019   18:00 - 19:00
   Popis uczniów SOM
  30 Sty 2019   18:00 - 19:00
   Pieśni Żydów Sefardyjskich
  02 Lut 2019   16:00 - 19:00
   Pierwsze spotkanie Milonga
  15 Lut 2019   17:30 - 22:00
   Wyjazd - Termy Uniejów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. 

Polityka prywatności