"O tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć". 26 maja 50 solistów i ponad 40 zespołów zmagało się w turnieju tanecznym pod czujnym okiem jurorów (Natalia Sobkiewicz, Piotr Bankowski i Dawid Mularczyk). I jak to w konkursie - jedni wyszli z tarczą, inni na tarczy... Poniżej prezentujemy listę tych, którzy najbardziej urzekli tanecznym wdziękiem:

Konkurs Tańca Solowego "Tylko zatańcz"

 

kategoria do 11 lat: 


I miejsce - Wiktoria Woszczak

II miejsce - Tola Sosnowska

III miejsce - Kacper Gąsiorowski

IV miejsce - Tymon Skoneczny

 

kategoria od 12-15 lat:

 

I miejsce - Wiktoria Piłat

II miejsce - Antonina Wróblewska

III miejsce - Małgorzata Miklaszewska

IV miejsce Martyna Świt

 

kategoria powyżej 16 lat:

 

I miejsce - Julita Serafińska

II miejsce - Piotr Chojnacki

III miejsce - Emilia Magdziak

 

Przegląd Zespołów Tanecznych

 

Taniec współczesny - kategoria 11 lat:

 

I miejsce - WENA III Łask

II miejsce - Kuźnia ART STATION - Skierniewice

III miejsce - Kuźnia II ART STATION - Skierniewice

 

Taniec nowoczesny - kategoria do 11 lat:

 

I miejsce - S'Crew Dreamers - Pabianice

II miejsce - S'Crew Fun Łask

III miejsce - Dynamic Beat I Pabianice

Wyróżnienie Kuźnia II ART STATION  - Skierniewice

 

Taniec współczesny - kategoria od 12-16 lat:

 

I miejsce - WENA II - Łask

II miejsce - AGAT V - Stryków

III miejsce - NSB ART STATION - Skierniewice

Wyróżnienie BigKayK - Piotrków Trybunalski

Wyróżnienie - Wena

 

Taniec nowoczesny - kategoria od 12-16 lat:

 

I miejsce- S'Crew Com - Pabianice

II miejsce - S'Crew Young - Pabianice

III miejsce - Dynamic Beat II - Pabianice


Łączona kategoria taneczna - powyżej 16 lat:

 

I miejsce - DOLLZ ART STATION - Skierniewice

II miejsce - DS RAZ - Pabianice

III miejsce - S'Crew Passion - Pabianice

 

 

 

 

 

Nadchodzące Wydarzenia

  23 Paź 2018   17:00 - 18:30
   Wieczór autorski Urszuli Chojnackiej
  24 Paź 2018   19:00 - 20:00
   Historia de un Amor
  27 Paź 2018   13:00 - 21:00
   XXIV Biesiada pod Złotym Liściem
  15 Lis 2018   17:30 - 22:00
   Wyjazd - Termy Uniejów
  21 Lis 2018   19:00 - 20:30
   Sztuki piękne - koncert

Kostiumeria teatralna ŁDK

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. 

Polityka prywatności