Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru 27 marca o godzinie 17:30 zapraszamy na Podwieczorek z Gwiazdą. Gościem Redaktora Leszka Bonara będzie znakomita aktorka Magdalena Zawadzka.

Spotkanie z artystką poprzedzi występ Studium Wokalno-Aktorskiego AM.

Wstęp wolny

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację i wcześniejsze odbieranie wejściówek.

Osoby, które nabyły wcześniej bilety na wydarzenie (przed zmianą formy spotkania), otrzymają zwrot kosztów.

Magdalena Zawadzka jest absolwentką warszawskiej PWST (1966).Debiutowała jednak już w 1962 roku w filmie "Spotkanie w Bajce".Potem przyszły role w takich m.in. obrazach,jak "Rozwodów nie będzie","Wojna domowa",Sublokator","Pieczone gołąbki","Mały","Mocne uderzenie",a nade wszystko "Pan Wołodyjowski" i w serialu"Przygody Pana Michała".Rola Baśki Wołodyjowskiejprzyniosła aktorce ogromną popularność i sympatię widzów,które pogłębiły jej role w Teatrze TV (Lady Mackbeth w "Makbecie" i tytułowa rola w "Poskromieni złośnicy").Magdalena Zawadzka stworzyła też wiele kreacji na scenie Teatru Dramatycznego i Ateneum w Warszawie.

(źródło: filmweb.pl)

27 Mar 2019   17:30 - 19:00