Z uwagi na ogłoszoną żałobę narodową spektakl został odwołany

Więcej informacji na temat nowego terminu koncertu podamy w najbliższym czasie. Wszystkie rezerwacje oraz zakupione bilety będą honorowane.

Pełna inteligentnych dowcipów i prześmiesznych sytuacji komedia!

Tematem sztuki są problemy, z jakimi zmagają się kobiety-artystki w trakcie pracy. Widz ogląda próbę teatralną, pełną gagów, dowcipów i nagłych zwrotów akcji. Doskonały materiał dla aktorskich improwizacji. Trzy Artystki spotykają się w niemal pustej przestrzeni teatru. Bohaterki poznajemy w prozaicznych chwilach. Każda snuje swoje rozważania o teatrze, wierząc niezłomnie w swój nieodkryty lub niedoceniony talent. Temperament i energia aktorek kreujących role: PIE, DRU, CZE porywają publiczność od pierwszej sceny. Zabawne sytuacje rodem zza kulis teatralnych zawsze wzbudzały ciekawość widzów, a w tym spektaklu aktorki doprowadziły żonglerkę opartą na mieszaniu prywatności z grą aktorską do absurdu. Wspaniała zabawa z precyzyjnie wymierzoną ironią.

27 Mar 2019   17:30 - 19:00
   Podwieczorek z Gwiazdą - Magdalena Zawadzka