Zostań Lokomotywą Kultury!

Zapraszamy Was do niebanalnej i arcyciekawej inicjatywy, którą tworzymy razem z mieszkańcami Kolumny. Jest to projekt społeczny mający na celu wyeksponowanie piękna, specyfiki i niepowtarzalności Kolumny - zielonej dzielnicy Łasku.

Pociąg do Kolumny to artystyczne przedsięwzięcie, którego finał zaplanowany został na 1 września 2018. Wzdłuż ul. Piotrkowskiej w Kolumnie oraz na skwerku przy stacji PKP. Organizujemy dla Was moc atrakcji. Pracujemy nad  specjalnymi strefami m.in.: Strefa Chilloutu oraz Strefa Art. Ponadto planujemy przygotować wystawy prac malarskich oraz wystawy fotografii dotyczących Kolumny. Nie zabraknie również doskonałej muzyki, animacji dla najmłodszych, aktywności sportowych i mnóstwa warsztatów.

Zachęcamy do współpracy z nami potencjalnych darczyńców oraz sponsorów. Dzięki Waszej pomocy finansowej uda nam się zorganizować to wydarzenie z jeszcze większym rozmachem. W zamian za pomoc oferujemy tytuł "Lokomotywy Kultury". Jesteśmy przekonani, że taki tytuł stanie się niebawem prestiżową metką, dumą mecenasa ambitnej sztuki.

Więcej szczegółów już niebawem!

Pociąg do Kolumny na Facebooku: Pociąg do Kolumny

Zachęcamy Was do kontaktu w sprawie wydarzenia poprzez Facebooka.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 43 675 37 13 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

23 Paź 2018   17:00 - 18:30
   Wieczór autorski Urszuli Chojnackiej