Już 27 kwietnia zapraszamy Was na niezwykle ekskluzywną podróż do świata jazzu. Przed nami koncert Beaty Przybytek w ramach cyklu "Porcja Jazzu".

Beata Przybytek – znakomita wokalistka jazzowa, utalentowana kompozytorka i autorka tekstów. Według znawców – najlepszy jazzowy głos w Polsce. Laureatka I m-ca w konkursie 29. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Ma na swoim koncie liczne występy w ramach różnych festiwali jazzowych w kraju i zagranicą.

Koncert Beaty Przybytek w Łaskim Domu Kultury to wyborna uczta muzyczna z najwyższej półki. Gratka dla melomanów i entuzjastów jazzu.

Podarujcie sobie odrobinę artystycznej rozkoszy.

27.04.18 godz. 19:00, sala widowiskowa Łaskiego Domu Kultury
bilety: 50zł do nabycia w pok. 44 (I piętro)

Wywiad z Beatą Przybytek możecie przeczytać w pierwszej odsłonie naszego czasopisma RAMPAPAM.

Link do wydarzenia na Facebooku

Beata Przybytek na YT: