"Wiosna w Paryżu"

- wieczór piosenek francuskich

O tym, że Miłość to uczucie, które potrzebuje pięknej scenerii nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Nic więc dziwnego, że to właśnie Paryż ze swoimi urokliwymi uliczkami, wieżą Eiffla i romantycznymi melodiami płynącymi znad Sekwany nazywany jest miastem zakochanych. Paryż jako miasto miłości, ale również artystów utrwaliło się w świadomości ludzi na trwałe. Więc jeżeli kochać to tylko w Paryżu, a jeżeli Paryż to wiosną, gdy kwitną kasztany i to nie tylko te na placu Pigalle.

Zakochanych i poszukujących miłości serdecznie zapraszamy 8 kwietnia o g. 18.00 do Łaskiego Domu Kultury ul. Narutowicza 11, na wycieczkę po rozśpiewanym, wiosennym Paryżu. Po szlakach Edith Piaf, Jacquesa Brela, Joe Desin, Yvesa Montanda, Juliet Greco i Zaz oprowadzą państwa artyści Łódzkiego Teatr Piosenki w składzie:

Emilia Kudra - śpiew

Michał Maj Wieczorek – śpiew