10 Grudzień 2018
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 December 2018 2 Sunday, 2 December 2018
3 Monday, 3 December 2018 4 Tuesday, 4 December 2018 5 Wednesday, 5 December 2018 6 Thursday, 6 December 2018 7 Friday, 7 December 2018 8 Saturday, 8 December 2018 9 Sunday, 9 December 2018
10 Monday, 10 December 2018 11 Tuesday, 11 December 2018 12 Wednesday, 12 December 2018 13 Thursday, 13 December 2018 14 Friday, 14 December 2018 15 Saturday, 15 December 2018 16 Sunday, 16 December 2018
17 Monday, 17 December 2018 18 Tuesday, 18 December 2018 19 Wednesday, 19 December 2018 20 Thursday, 20 December 2018 21 Friday, 21 December 2018 22 Saturday, 22 December 2018 23 Sunday, 23 December 2018
24 Monday, 24 December 2018 25 Tuesday, 25 December 2018 26 Wednesday, 26 December 2018 27 Thursday, 27 December 2018 28 Friday, 28 December 2018 29 Saturday, 29 December 2018 30 Sunday, 30 December 2018
31 Monday, 31 December 2018 1 2 3 4 5 6

Spektakle które odbywają sie w ramach działalnosci Teatru im. Józefa Sarosieka

W tej kategorii są zawarte wszystkie wydarzenia kulturalne w Łaskim Domu Kultury. 

Kalendarz warsztatów prowadzonych w Łaskim Domu Kultury. 

Pokaż wydarzenia z wszystkich kategorii.


Nadchodzące Wydarzenia

  07 Gru 2018   17:00 - 21:00
   Koncert Bożonarodzeniowy
  09 Gru 2018   16:00 - 17:00
   Rok Krok - spektakl dla najnajów
  10 Gru 2018   12:15 - 23:00
   Kino Visa w ŁDK
  11 Gru 2018   17:00 - 18:00
   Warsztaty świąteczne dla dorosłych
  12 Gru 2018   19:00 - 21:00
   Koncert Agata Ochota - Hutyra
  13 Gru 2018   17:30 - 22:00
   Wyjazd - Termy Uniejów
  14 Gru 2018   19:00 - 20:00
   New Bone - porcja jazzu
  19 Gru 2018   09:00 - 12:00
   Akcja poboru krwi
  19 Gru 2018   19:00 - 20:00
   Tragedia Jana - spektakl teatralny
  20 Gru 2018   19:00 - 20:00
   Izabela Trojanowska - Podwieczorek z Gwiazdą

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. 

Polityka prywatności