Kostiumeria Teatralna istnieje w Łaskim Domu Kultury od początku jego istnienia. Można tu wypożyczyć kostiumy dla dzieci i dla dorosłych. W większości są to kostiumy teatralne, sceniczne z różnych epok i różnych spektakli realizowanych i granych przez zespoły teatralne ŁDK. Znajdują się tu także kostiumy karnawałowe dla dzieci (nawet sporo). Jedne kostiumy liczą ponad 40 lat, inne zaś są nowe. Niestety, nie wszystko można tutaj znaleźć, mimo iż kostiumów jest bardzo dużo, ale za to pracownicy ŁDK zawsze podpowiedzą jak poradzić sobie ze stworzeniem tego jednego, właściwego kostiumu. Zapraszamy do odwiedzania naszej wypożyczalni. Każdy na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie (zwłaszcza na ostatki).

Prowadząca kostiumerię - Elżbieta Wojtacka - Ślęzak

wtorek, czwartek, piątek - 17:00 - 19:00
(zmiana godz. pracy kostiumerii aktualna do 11.11.18)

17 Paź 2018   10:00 - 11:00